• víťazi I.Slovenskej ligy boxu 2017
  • Matúš Strnisko (vpravo)bronz M-EÚ, 5.miesto ME, Majster SR
  • tréneri s Michalom Takácsom5.miesto OH,MS,ME mládeže, Majster SR
  • úspešný tím žiakov na turnaji v Poľsku
  • Naši majstri SR mužov pre rok 2017M.Ballai, T.Zold, P.Kontár, M.Strnisko, M.Takács
  • majstrovský tím na MSR SD a seniorov
  • Michael BallaiMajster SR 2017
  • Mário MackaničMajster SR 2016
Predstavitelia Klubu
Prezident klubu:
Dušan Vaňo
Hlavný tréner BCS:
Ing. Tibor Hlavačka
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Tréner mládeže ŠG a reprezentácie SR:
Mgr. Pavol Hlavačka, PhD.
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Ďakujeme za podporu

MESTO NITRA

nitra orez

NITRIANSKY

SAMOSPRÁVNY KRAJ

43091

nedeľa, 17. september 2017, 19:44 Napísal: Admin Prečítané: 4053x
  • Vytlačiť
  • Odoslať e-mailom

4.kolo I.Slovenskej ligy boxu v Košiciach


Počas víkendu 16.-17.9. 2017 sa v metropole východu uskutočnilo 4.kolo najvyššej slovenskej súťaže družstiev. Náš tím pricestoval do Košíc s najpočetnejšou výpravou a odchádzal ako najúspešnejší, keď sme až na jednu výnimku triumfovali vo všetkých kategóriách, v ktorých nastúpili naši boxeri. O 19 člennú zostavu boxerov sa počas dvoch dní starali tréneri Tibor a Pavol Hlavačkovci, Ladislav Horváth, Michal Ondrejkovič a Ľuboš Navrátil, nechýbal ani vedúci družstva Dušan Vaňo. V kategórii žiakov pokračujú naši chlapci v boji o titul a v Košiciach získali poriadnu porciu bodov, keď svoje hmotnostné kategórie vyhrali po výborných výkonoch Samko Horváth, Roman Horváth, Ladislav Horváth, Adolf Staněk a 3.miesto získal Šimon Turčina. V mladšom doraste nedali svojim súperom šancu Lukáš Lorinc a Miroslav Herceg, body bez boja pridal aj Peter Ficza. V staršom doraste kráča náš tím za suverénnou obhajobou titulu, kde už tradične bodovali Rudolf Palenčár, Richard Jaroščák, Andrej Mikula, Patrik Valent a Adam Vago. V súťaži mužov pútal najväčšiu pozornosť súboj nášho Michala Takácsa proti 5-násobnému majstrovi Kuby Christianovi Martinezovi. Vo fantastickom zápase dvoch rýchlych a technických boxerov triumfoval Michal 5:0 a zaznamenal mimoriadne cenné víťazstvo nad špičkovým súperom. V nedeľnom programe sa o najlepší zápas postaral Tomáš Čulák, ktorý vybodoval Jána Raka z Kamenice n/C 4:0 na body. Ďalšie body do tabuľky mužov pridali Erik Pročka, Michael Ballai a Mário Mackanič, ktorému nenastúpil súper. Medzi ženami si nezaboxovala Mária Balážová, nakoľko nemala súperku.

ke2

ke1

Prihlásenie
Partneri

 

 skalka

ARMY SHOP

 elefant

 

pizzalekarenstvorec logo nitradencetv logo

my