• víťazi I.Slovenskej ligy boxu 2017
  • Matúš Strnisko (vpravo)bronz M-EÚ, 5.miesto ME, Majster SR
  • tréneri s Michalom Takácsom5.miesto OH,MS,ME mládeže, Majster SR
  • úspešný tím žiakov na turnaji v Poľsku
  • Naši majstri SR mužov pre rok 2017M.Ballai, T.Zold, P.Kontár, M.Strnisko, M.Takács
  • majstrovský tím na MSR SD a seniorov
  • Michael BallaiMajster SR 2017
  • Mário MackaničMajster SR 2016
Predstavitelia Klubu
Prezident klubu:
Dušan Vaňo
Hlavný tréner BCS:
Ing. Tibor Hlavačka
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Tréner mládeže ŠG a reprezentácie SR:
Mgr. Pavol Hlavačka, PhD.
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Ďakujeme za podporu

MESTO NITRA

nitra orez

NITRIANSKY

SAMOSPRÁVNY KRAJ

43091

sobota, 26. november 2011, 18:12 Napísal: Daniel Torscho Prečítané: 11369x
  • Vytlačiť
  • Odoslať e-mailom

MAJSTRI SR z BCS NITRA od roku 1993

 

Rok 1993

kadeti

Jaroslav Bytel, Viktor Jakisch, Vladimír Belka

juniori

Erik Brunai

Rok 1994

žiaci

Pavol Hlavačka, František Vaňo

juniori

Jaroslav Bytel, Martin Červenka

Rok 1995

kadeti

Pavol Hlavačka, František Vaňo

juniori

Jaroslav Bytel, Anton Hudec, Erik Molnár, Martin Barantal

seniori

Erik Brunai

Rok 1996

kadeti

Pavol Hlavačka

juniori

Anton Hudec, Oliver Molnár

seniori

Štefan Cirok

Rok 1997

kadeti

Pavol Hlavačka, Ondrej Molnár

juniori

Miroslav Liko

seniori

Štefan Cirok, Martin Červenka, Patrik Matejka

Rok 1998

juniori

Pavol Hlavačka, Ján Čapkovič, Ondrej Molnár

seniori

Igor Benedikovič

Rok 1999

kadeti

Dušan Konc

juniori

Pavol Hlavačka, Dušan Konc, Ondrej Molnár, Peter Blaško, Roman Martinec

seniori

Igor Benedikovič, Patrik Matejka, Oliver Molnár, Anton Hudec

Rok 2000

kadeti

Magamed Torschoev

juniori

Pavol Hlavačka, Dušan Konc, Ondrej Molnár, Gabriel Darnady

seniori

Igor Benedikovič, Patrik Matejka

Rok 2001

 

 

kadeti

Magamed Torschoev, Michal Valent

juniori

Ivan Čiffáry, Branislav Bali, Dušan Konc, Ondrej Molnár, Gabriel Darnady

seniori

Pavol Hlavačka, Gabriel Darnady

ženy

Hana Polčíková, Mariana Hriadelová, Silvia Kertészová, Saša Vajdová

Rok 2002

juniori

Ján Čapkovič

seniori

Ondrej Molnár, Erik Valent

ženy

Jaroslava Blahová, Hana Polčíková

Rok 2003

kadeti

Magamed Torschoev

juniori

Juraj Velič, Richard Turba, Dušan Bajnák

seniori do 21r.

Pavol Hlavačka, Dušan Bajnák

seniori

Pavol Hlavačka

Rok 2004

žiaci

Matúš Babiak

kadeti

Ivan Barantal

juniori

Justín Illéš, Michal Kincel, Juraj Velič, Andrej Spišiak

seniori

Pavol Hlavačka

Rok 2005

kadeti

Tomáš Vaňo, Matej Kočica, Matúš Babiak

seniori

Pavol Hlavačka

Rok 2006

kadeti

Matúš Babiak

juniori

Tomáš Vaňo, Matej Kočica

seniori

Tomáš Vaňo, Michal Kincel, Pavol Hlavačka, Tibor Varga, Štefan Slíž

Rok 2007

kadeti

Rastislav Hruška

juniori

Tomáš Vaňo, Matej Kočica, Matúš Babiak, Peter Bezuška

seniori

Pavol Hlavačka

Rok 2008

juniori

Matúš Babiak

seniori

Tomáš Vaňo, Pavol Hlavačka, Sandro Dirnfeld

Rok 2009

Kadeti

Patrik Rajcsányi, Michal Zátorský, Jaroslav Rigo

Juniori

Patrik Rajcsányi, Dávid Zold

Seniori

Tomáš Vaňo, Pavol Hlavačka, Sandro Dirnfeld, Štefan Slíž

Rok 2010

Kadeti

Roman Formánek, Michal Zátorský, Juraj Babiak, Jozef Sirotek, Tomáš Zold

Juniori

Michal Zátorský, Dávid Zold, Patrik Rajcsányi, Henrich Bagin, Jaroslav Rigo

Seniori

Roman Formánek, Michal Zátorský, Tomáš Vaňo, Sandro Dirnfeld, Štefan Slíž

Rok 2011

Kadeti

Juraj Babiak, Róbert Rácz, Ľubomír Vnuk

Juniori

Roman Formánek, Michal Zátorský, Patrik Rajcsányi, Tomáš Zold,

Jozef Sirotek, Adam Gubáň, Jaroslav Rigo

Seniori

Michal Zátorský, Tomáš Vaňo, Matúš Babiak, Miroslav Čepko, Sandro Dirnfeld, Michal Hromek, Štefan Slíž  

                                             Rok 2012

Žiaci                  Tibor Pecek

Kadeti                Dávid Goga

Juniori               Roman Formánek, Michal Zátorský, Tomáš Zold,

                       Jozef Sirotek, Róbert Rácz, Michal Urban

Seniori               Roman Formánek, Michal Zátorský, Tomáš Zold,

                       Jozef Sirotek, Štefan Slíž


Rok 2013


Ženy                  Bianka Žitná

Kadeti                Tibor Pecek, Daniel Varga

Juniori                Marek Peller, Róbert Rácz, Michal Urban

Seniori                Michal Zátorský, Tomáš Vaňo, Tomáš Zold,

                        Jozef Sirotek, Zsolt Osaďan, Matúš Strnisko


Rok 2014


Ženy ml.dorast     Viktória Regecová, Kristína Hrušovská

Ženy st.dorast      Bianka Žitná, Magdaléna Virágová

Kadeti                Tomáš Vago, Tomáš Hríbik, Tibor Pecek

Juniori               Peter Kontár, Miroslav Grofčík, Michal Takács

Seniori               Michal Zátorský, Tomáš Vaňo, Peter Kontár, Henrich Bagin


Rok 2015


Ženy st.dorast      Magdaléna Virágová, Renáta Vajdová

Žiaci                   Christopher Bartoň

Kadeti                Rudolf Palenčár, Zsilárd Zsarnai, Andrej Mikula, Patrik Dome

                        Adrien Amcha

Juniori                Michal Takács, Michael Ballai (striebro Vago, Varga, Šabo,

                         Pecek)

Seniori                Michal Takács, Zsolt Osaďan, Michal Zátorský, Andrej Pravda

                        Matúš Strnisko (striebro Kontár, bronz Hruška, Gavaj,

                        Mackanič)


Rok 2016


Ženy st.dorast     Renáta Hadas, Renáta Vajdová

Ženy ml.dorast     Adriána Naďová

Ženy seniorky      Mária Balážová

Žiaci                  striebro Lukáš Lorinc

Kadeti               Richard Kovačič, Richard Jaroščák, Patrik Valent

                       striebro Christhoper Bartoň, Szilárd Zsarnai

Juniori               Tomáš Vago

                       striebro Tibor Pecek, Patrik Dome

                       bronz Samuel Pavlov, Andrien Amcha, Andrej Mikula

Seniori              Peter Kontár, Michal Zátorský, Mário Mackanič

                       bronz Ronald Anděl


Rok 2017


Ženy kadetky      Denisa Vargová

Ženy juniorky     Miroslava Jedináková

Ženy seniorky     Mária Balážová

Žiaci                  Ladislav Horváth, Šimon Turčina

                     striebro: Samuel Horváth, bronz: Roman Horváth

Kadeti                Chris Bartoň

                     striebro: Lukáš Lorinc

Juniori               Rudolf Palenčár, Andrej Mikula, Patrik Valent, Adam Vago

                         Adrien Amcha

                     striebro: Richard Jaroščák, Richard Kovačič, Adam Berger

Seniori               Peter Kontár, Michal Takács, Tomáš Zold, Michael Ballai

                         Matúš Strnisko

                     striebro: Tomáš Čulák, Mário Mackanič


Rok 2018


Ženy juniorky     Miroslava Jedináková, Saška Halásová

Ženy seniorky    Radka Debnárová

Žiaci                  Šimon Turčina, Samuel Horváth, Roman Horváth

Kadeti                Martin Valent, Adolf Staněk, Ladislav Horváth

                         Miroslav Herceg, Adrian Ďurica, Peter Ficza, Lukáš Lorinc

                         Striebro: Denis Ďurica, bronz: Erik Ácsai

Juniori              Patrik Valent

                        striebro Adam Vago, Karem Abuzbida

Seniori              Michal Takács, Matúš Strnisko, Tomáš Zold

                     striebro Erik Pročka, Adam Berger, bronz Jakub Cifra


Prihlásenie
Partneri

 

 skalka

ARMY SHOP

 elefant

 

pizzalekarenstvorec logo nitradencetv logo

my