• víťazi I.Slovenskej ligy boxu 2017
  • Matúš Strnisko (vpravo)bronz M-EÚ, 5.miesto ME, Majster SR
  • tréneri s Michalom Takácsom5.miesto OH,MS,ME mládeže, Majster SR
  • úspešný tím žiakov na turnaji v Poľsku
  • Naši majstri SR mužov pre rok 2017M.Ballai, T.Zold, P.Kontár, M.Strnisko, M.Takács
  • majstrovský tím na MSR SD a seniorov
  • Michael BallaiMajster SR 2017
  • Mário MackaničMajster SR 2016
Predstavitelia Klubu
Prezident klubu:
Dušan Vaňo
Hlavný tréner BCS:
Ing. Tibor Hlavačka
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Tréner mládeže ŠG a reprezentácie SR:
Mgr. Pavol Hlavačka, PhD.
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Ďakujeme za podporu

MESTO NITRA

nitra orez

NITRIANSKY

SAMOSPRÁVNY KRAJ

43091

streda, 10. máj 2017, 13:55 Napísal: Admin Prečítané: 4910x
  • Vytlačiť
  • Odoslať e-mailom

Počas víkendu 6. - 7. 5. 2017 sa v českej Plzni uskutočnil tradičný klubový medzinárodný turnaj "Pohár osvobodzení Plzne" za účasti boxerov z Českej republiky, Litvy, Nemecka, Maďarska a Slovenska, ktoré reprezentoval náš klub BC Stavbár Nitra.

plzen mensi

V kategórii staršieho dorastu nás reprezentoval Patrik Valent (64kg) a Adam Vago (69kg). Paťo sa už v sobotnom programe stretol s reprezentantom ČR Petrom Novákom, ktorému napriek dobrému výkonu podľahol 1:4 na body. Druhý náš zástupca Adam Vago ovládol kategóriu 69kg, keď si v sobotu poradil s Marzapetom Shirinyanom z Nemecka 5:0 na body a vo finále zdolal Litovca Rokasa Gervinskisa taktiez jednoznačne 5:0 na body, čím vybojoval zlatú medailu. V kategórii mužov sa nepodarilo do finále postúpiť Michaelovi Ballaiovi (75kg), ktorý v sobotnom zápase podľahol Nemcovi Georgovi Shakaryanovi 0:5 na body a v boji o bronz zvíťazil nad Čechom Václavom Lucákom WO, čím získal bronz. Ďalší naši dvaja zástupcovia v kategórii mužov boli ostrieľaní reprezentanti Michal Takács (64kg) a Matúš Strnisko (81kg). Obaja sa do medzinárodného ringu vrátili po viac ako polročnej pauze zapríčinenej zranením a vrátili sa vo výbornej forme. Michal Takács mal v sobotu voľný los a v nedeľu sa tak stretol s Nemcom Mertom Erciyasom, ktorý v semifinále vyradil domáceho Romana Voloshchuka. Michal odboxoval zápas vo vysokom tempe, súpera bodoval celé tri kolá a jednoznačne zvíťazil 5:0 na body a vybojoval tak zlato. Rovnako úspešne si počínal aj Matúš Strnisko, ktorý svojho finálového súpera Čecha Jiřího Kroupu poslal dva krát k zemi a zvíťazil v 2.kole TKO.

Prihlásenie
Partneri

 

 skalka

ARMY SHOP

 elefant

 

pizzalekarenstvorec logo nitradencetv logo

my