• víťazi I.Slovenskej ligy boxu 2017
  • Matúš Strnisko (vpravo)bronz M-EÚ, 5.miesto ME, Majster SR
  • tréneri s Michalom Takácsom5.miesto OH,MS,ME mládeže, Majster SR
  • úspešný tím žiakov na turnaji v Poľsku
  • Naši majstri SR mužov pre rok 2017M.Ballai, T.Zold, P.Kontár, M.Strnisko, M.Takács
  • majstrovský tím na MSR SD a seniorov
  • Michael BallaiMajster SR 2017
  • Mário MackaničMajster SR 2016
Predstavitelia Klubu
Prezident klubu:
Dušan Vaňo
Hlavný tréner BCS:
Ing. Tibor Hlavačka
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Tréner mládeže ŠG a reprezentácie SR:
Mgr. Pavol Hlavačka, PhD.
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Ďakujeme za podporu

MESTO NITRA

nitra orez

NITRIANSKY

SAMOSPRÁVNY KRAJ

43091

nedeľa, 19. február 2017, 15:57 Napísal: Admin Prečítané: 4679x
  • Vytlačiť
  • Odoslať e-mailom

V športovej hale Olympia sa počas tohto víkendu 18.-19.2. 2017 konalo 1.kolo I.Slovenskej ligy boxu. Naše družstvo malo zastúpenie vo všetkých kategóriách a počínalo si veľmi dobre, keď v 11 zápasoch zverenci trénerov Hlavačkovcov zaznamenali 9 víťazstiev, 1 remízu a len 1 prehru. V predzápase sa predstavil žiak Šimon Turčina, ktorý predviedol výborný bojovný výkon a jeho zápas napokon skončil remízou. Rovnako v predzápase žiakov nastúpil aj Ladislav Horváth ml., ktorý svojmu súperovi Dittrichovi z BC Galanta nedal žiadnu šancu a zvíťazil už v 1.kole TKO. Už v súťažnom programe sa medzi žiakmi blysol kvalitnými výkonmi Samuel Horváth, ktorý svojim súperom nedal šancu a presvedčivo zvíťazil v sobotnom i nedeľnom programe (TKO v 1.kole a 5:0 na body). Tretí z bratov Horváthovcov - odchovancov BC Veľké Kozmálovce Roman Horváth nemal súpera. V mladšom doraste nás reprezentoval Lukáš Lörinc, ktorý vo svojom premiérovom zápase v tejto kategórie zvíťazil TKO v 1.kole. Najväčšie zastúpenie sme mali v kategórii staršieho dorastu, kde po výborných výkonoch vybojovali 1.miesto vo svojej kategórii Christopher Bartoň, Rudolf Palenčár, Andrej Mikula (vo finále boxoval s oddielovým kolegom Richardom Kovačičom), Patrik Valent a Adrien Amcha. Posledný menovaný si pripísal cenný triumf 5:0 na body na chorvátskym reprezentantom, nakoľko chorvátsky tím bol zahraničným účastníkom tohto podujatia. Striebro v staršom doraste vybojoval Adam Vago, ktorý vo finále podľahol skúsenejšiemu Kristiánovi Lacekovi z Levíc 0:5 na body. U mužov sme z dôvodu zdravotných problémov stále nemohli rátať s niekoľkými oporami, no úradujúci majster Slovenska Mário Mackanič v ringu nechýbal a vo výbornom zápase porazil bojovného Lukáša Jalča z Miko Fit Kamenica 5:0 na body. 2.kolo I.SLB je na programe presne o mesiac v Dubnici n/V.

Prihlásenie
Partneri

 

 skalka

ARMY SHOP

 elefant

 

pizzalekarenstvorec logo nitradencetv logo

my