• víťazi I.Slovenskej ligy boxu 2017
  • Matúš Strnisko (vpravo)bronz M-EÚ, 5.miesto ME, Majster SR
  • tréneri s Michalom Takácsom5.miesto OH,MS,ME mládeže, Majster SR
  • úspešný tím žiakov na turnaji v Poľsku
  • Naši majstri SR mužov pre rok 2017M.Ballai, T.Zold, P.Kontár, M.Strnisko, M.Takács
  • majstrovský tím na MSR SD a seniorov
  • Michael BallaiMajster SR 2017
  • Mário MackaničMajster SR 2016
Predstavitelia Klubu
Prezident klubu:
Dušan Vaňo
Hlavný tréner BCS:
Ing. Tibor Hlavačka
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Tréner mládeže ŠG a reprezentácie SR:
Mgr. Pavol Hlavačka, PhD.
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Ďakujeme za podporu

MESTO NITRA

nitra orez

NITRIANSKY

SAMOSPRÁVNY KRAJ

43091

nedeľa, 13. november 2016, 21:58 Napísal: Admin Prečítané: 5422x
  • Vytlačiť
  • Odoslať e-mailom

I. SLOVENSKÁ LIGA BOXU skončila a náš tím získal fantastické 4 zlaté medaile, 2 strieborné a 1 bronzovú v súťaži družstiev!


Počas víkendu 12.-13.11. 2016 sa vo Vranove n/T uskutočnilo posledné 6.kolo I.Slovenskej ligy boxu a náš tím sa stal opäť najúspešnejším družstvom roka, keď až v 4 kategóriách získal zlato!

majstri

V najvyššej slovenskej súťaži mužov štartovalo 24 družstiev a BC STAVBÁR NITRA získal opäť titul, čím si udržal zlatú šnúru, ktorú ťahá už od roku 2006 kedy sme prvý krát triumfovali v extralige mužov! Na 2.mieste skončili boxeri Ružinova a bronz putuje do Levíc. Z pomedzi mužov vo Vranove exceloval predovšetkým Jakub Cifra v superťažkej váhe, ktorý svojho súpera Tibora Belaja z Komárna poslal v semifinále 4x do počítania a vo finále ukončil technickým KO súpera zo Stropkova.

V dorasteneckých kategóriách, kde náš tím pôsobí ako centrum ŠKP triumfovali naši chlapci aj v kategórii staršieho dorastu, aj v kategórii mladšieho dorastu! V staršom doraste si zlato vybojovali naši chlapci v konkurencii 20 tímov a v mladšom doraste v konkurencii 17 tímov Slovenska. Vo Vranove z pomedzi našich dorastencov prekvapil predovšetkých Patrik Valent, ktorý jednoznačne vybodoval reprezentanta a domáceho boxera Gabriela Tkáča.

Zlato si odnášame aj v kategórii mladšieho dorastu dievčat, kde vo Vranove skvelým výkonom dominovala Adriana Naďová.

Striebornú medailu do Nitry prinášajú z konkurencie 15 tímov naši starší žiaci, hlavne vďaka skvelým výkonom počas celého roka Lacka Horvátha a Lukáša Lorinca.

Striebro získali aj naše dievčatá v kategórii staršieho dorastu a bronz dievčatá v kategórii žien.

Teší nás aj strieborná medaila v kategórii mladších žiakov pre tím BC Veľké Kozmálovce, o ktorú sa postarali predovšetkým bratia Samko a Roman Horváthovci, ktorí už v budúcom roku budú pôsobiť v našej prípravke spolu so svojim bratom Lackom, ktorý už tento rok prispel v našom tíme k zisku striebra v kategórii starších žiakov.


Všetkých našich boxerov ktorí prispeli k titulom oceníme na slávnostnom vyhodnotení sezóny v decembri, no pred tým nás čakajú ešte Majstrovstvá Slovenska mužov jednotlivcov, ktoré sa uskutočnia od 2.-4. 12. v našej športovej hale Olympia, na ktoré pozývame všetkých priaznivcov boxu! 

Prihlásenie
Partneri

 

 skalka

ARMY SHOP

 elefant

 

pizzalekarenstvorec logo nitradencetv logo

my